Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6

Guangzhou DongAo Electrical Co., Ltd.

2006 yılında kurulan PARKOO WAS, çevre kontrol ürünlerinin profesyonel üreticisi olarak bir set tasarım, geliştirme, üretim ve satış.

Ana ürünler ev nem, endüstriyel nem, taşınabilir klima vardır.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : PARKOO

No. Çalışanları : 450~550

Yıllık satış : 20000000-25000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 40% - 50%

Certificate:: CE、GS、ETL、UL、CCC

Contact us:: arlisonho@parkooair.com

Şirket tarihçesi

Guangzhou Dongao elektrik Co, Ltd 2006 yılında kurulmuş, "Parkoo 百 oo" tescilli markasıdır, çevre elektrikli ev aletleri ve endüstriyel klima profesyonel bir üreticisidir. Ana ürünler taşınabilir klima, taze hava temizleme nem alma sistemi, ev nem alma, endüstriyel nem alma, hassas klima, enerji tasarrufu sağlayan kurutma donanımları ve diğer ürünlerdir.

Yıllar boyunca, etkileyici tasarım konseptleri ve enfes üretim süreci ile Parkoo, müşterilerine ev, ticari ve endüstriyel uygulamaların tüm alanlarına uygun, yüksek kaliteli sıcaklık ve nem kontrol ürünleri ve çözümleri sunmak, üretim ve yaşam ortamını önemli ölçüde iyileştirmek müşterilerin oybirliği ile tanınması.

Firma Servisi

OEM / ODM Hizmeti tanıtımı:

Firmamız kalite belgelendirme doğrultusunda nem alma hacminde OEM ve ODM hizmetleri sağlayabilir, logo, marka, renk özelleştirme, kişiselleştirilmiş karton tasarımı ve desen tasarımı sağlayabilir, ancak aynı zamanda teknoloji, işbirliği bitmiş işleme konusunda da ürünleri.

OEM alıcılarının, logo ve marka belgeleri, renk kartı standartları, karton ve desen tasarım belgeleri, çeviri belgeleri için talimatlar sağlamaları gerekir.

ODM örnek çizimleri, belgelerin özel gereksinimlerini, protokol belgelerini vb. Sağlaması gerekir.

Şirket takım

AR-GE Merkezi:

Fabrikamız 50 dönümlük üretim alanına sahip olup, Ar-Ge Departmanı soğutma grubu, yapı grubu, Elektrik grubu, Endüstriyel Tasarım Grubu olmak üzere toplam 30 kişiden fazladır. Aşağıdaki onur kazandı: Ulusal Endüstriyel Ürün Üretim lisansı, Patlamaya dayanıklı elektrikli cihaz-Ulusal endüstriyel ürün üretim lisansı, Ulusal Yüksek teknoloji kuruluşu, Guangzhou Kurumsal Araştırma ve Geliştirme Örgütü, Guangzhou Ünlü Ticari Marka.

Kalite kontrol:

Kalite Yönetimi departmanı gelen kontrol ekibine, süreç kontrol ekibine ve bitmiş ürün kontrol grubuna, toplam 20 kişiden fazlasına sahiptir. bağlı ortaklıklar ve ana şirketler de OHSAS 18,001: 2007 Mesleki Sağlık sertifikası ve ISO14001: 2015 Çevre Yönetim sistemi sertifikası aracılığıyla. Ürünler Çin CCC sertifikası, Avrupa Birliği CE sertifikası, Almanya GS sertifikası, ABD ETL sertifikası, ROHS çevre sertifikası ve benzeri var.